زمانهایی پیش می آید که به چیزی فکر می کنید و در زمان بسیار نزدیک به انجام می رسد، حال این خواسته می تواند هر چیزی باشد.

در آن زمان اگر دقت کنید تنها چیزی که شما را به آن خواسته هرچند کوچک رسانده ، نوع احساسی بوده است که شما در وجودتان آن را به جریان انداختید.

حال سوال ایجاد می شود که چرا این خواسته های کوچک ، سریع اجابت می شوند ولی خواسته های بزرگتر دیر و یا گاهی به انجام نمی رسند؟ پاسخ به این سوال چندین نکته در پی دارد:

اولین نکته ای که مهم است و باید به آن دقت شود این است که در پاسخی که کاینات به ارتعاشات (اعلام خواسته ها) ما می دهد ، چیزی به نام مقیاس و اندازه ندارد یعنی کوچک و بزرگ بودن خواسته معنایی ندارد، فقط نوع احساس است که پاسخ از آن دریافت می کنید.

کاینات اندازه  ندارد.

دومین نکته ای که باید به آن اشاره کرد اینست که زمان دریافت خواسته ها نیز به شدت ارتعاشی که شما می فرستید و آماده دریافت هستید دارد و به همین دلیل بعضی از خواسته ها زودتر به انجام می رسد و بعضی ها دیرتر.برای درک این موضوع می توان به این مثال اشاره کرد :

شما خریدی انجام می دهید و در واقع سفارش می دهید، شرط دریافت بسته سفارشیتان ، بودن در منزل و باز کردن درب و تحویل آن است در یک بازه زمانی. حال اگر بسته شما از طریق پست به درب منزل بیاید و شما حضور نداشته باشید یا حوصله بازکردن درب را نداشته باشید،  بسته شما تحویل داده نخواهد شد و این یعنی فرصت شما بر می گردد.

سفارشات متعددی هم که شما به کاینات ارسال می کنید تنها شرط دریافت آنها بودن در حال خوب و زمان حال است  یعنی داشتن احساس خوب است و منتظر دریافت سفارش با داشتن احساس خوب.

نکته مهم :

برای کاینات زمان در الویت نیست.

اساس و بنیان همه جذبها احساس است.

احساس خوب = پاسخ مثبت و جذب خواسته ها از هستی

احساس بد= پاسخ منفی و جذب ناخواسته ها

شاد و پیروز باشید.

#بقلم الهام_حاجی_لو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *