شاید در طی روز بارها این واژه را شنیده باشید که رویاها می توانند تبدیل به واقعیت شوند، یا هرچیزی را که تجسم کنی در واقعیت با آن روبرو می شوی!!!

اما چگونه ؟

بر طبق قانون جذب ،  هر آنچه را که شما در ذهن خود رشد دهید ،  بها دهید ، زمان صرف کنید ، مراقبت کنید، همچو میوه ای به بار می نشیند. حال می خواهیم باهم این روند رشد را مرور کنیم. .

رویاها اینگونه به ثمر می رسند.

 زمانی که شما رویاها یا خواسته های تان بخش اعظمی از ذهنتان را پر میکنند ، در موردشان با افرادی صحبت می کنید که به شما انرژی مثبت می دهند ،ممکن است ساعتها در مورد آنها باهم در حال تبادل اطلاعات باشید به طوری گذر زمان را هم حس نمی کنید

 تصاویر مربوط به آنها را جمع آوری می کنید ، از الگوهای مشابهی که دارید به عنوان کمک و رد نشانه ها و پیامها استفاده می کنید ، دایما به آنها فکر ، برایشان برنامه ریزیهای منظم و واقعی انجام می دهید که چطور از بودنشان لذت ببرید ، چطور به رشد عالی برسانید و …….

اینها همه اهرمهایی هستند که شما به صورت ناخودآگاه و با پرورش رویاها از آنها استفاده و با ارسال فرکانسها و ارتعاشات منظم و هماهنگ به جهان هستی ،کارت دعوت خود را به کاینات ارسال می کنید .

حتی بعد از مدتی نشانه ها می آیند و با دنبال و مرور کردن آنها ، نشانه ها قویتر می شوند ، با نزدیک شدن نشانه ها به رویاهایتان کم کم یکی پس از دیگری خواسته ها شروع به نمایان شدن می کنند. گاهی ممکن است در ابتدا با به وقوع پیوستن خواسته های کوچک باشد ولی بعد ازدریافت نشانه های قویترکه باعث عالیتر شدن احساس در شما می شود روز به روز و لحظه به لحظه در حال دریافت خواسته ها و در نتیجه جذبهایتان خواهید بود که به مرور زمان شاهد زندگی کردن با رویدادهایی می شوید که روزی رویاهای شما بودند.

اگر تا حالا از این تکنیک و تمرین زیبا ، لذت بخش و قوی استفاده نکردید میتونید اقدام کنید و رویاهاتون  رو در عالیترین شرایط به واقعیت برسونید.با تمرین رویاپردازی ذهن خود را به گستردگی برسونید.

رویاهایتان سبز و نیک باد

بقلم #الهام_حاجی_لو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *