وقتی شروع به انجام کاری می کنید ، اولین گامی که شما را به سوی موفقیت پیش می برد ، باور شماست.

باور به خودتان ، باور به اینکه توانایی انجام آن کار را دارید و حتی در ذهن خود گامهای ترقی خود را دیده اید.

باور به اینکه حتی در هر شرایطی از زندگی که هستید می توانید و این توانایی در شما وجود دارد که از خواستن به توانستن و به دست آوردن برسید.

وقتی باور قوی باشد ایمان به موفقیت در آن کار حاصل می شود و این امر باعث ایجاد حس خوب در شما می شود و این احساس خوب آنقدر در سطح ارتعاشیتان به شما یاری می رساند که موجب حرکتها و گامهای مصممانه تری می شود. باعث تغییر دیدگاه و نگرش شما به زندگی و پیمودن مسیر می شود . ایده ها به سراغ شما می آیند یکی پس از دیگری و این بار فرصتها را بهتر می بینید و برای تبدیل فرصتها انگیزه و احساسی عالی در شما ایجاد شده است.

آنقدر که هرگاه افکار منفی در ذهن شما شروع به روشن شدن کردند ، ذهن چون باور به موفقیت و تواناییتان دارد شروع به تولید پادزهر که همان جایگزین کردن ایده ها و افکار و باورهای مثبت است را می کند.

خداوند در وجود همه ما تواناییها و استعدادهای خارق العاده ای نهاده است ، زیرا که ما را نماینده و صاحب اختیار در این دنیای زیبا قرار داده است کافیست از درون باور کنیم تا کلید روشنایی آنها در بیرون نمایان شوند . با درک این موضوع می توان خلق کرد زیرا که در نهاد همه ما قدرت خلق کردن وجود دارد . وقتی پذیرای این حقیقت باشیم که ما باورهایمان زندگیمان را می سازیم و باورنفش بسیار جدی در رشد و شکوفا شدن ما دارد، تک تک لحظاتمان را صرف شناسایی و اصلاح باورهای بازدارنده می کنیم و دنیایی از موفقیت ، شادمانی و عزت را برای خود می آفرینیم. در این زمان است که هر روز صبح وقتی چشم به این دنیای زیبا می گشاییم به وجود مبارک خود افتخار می کنیم . 

نکته بسیار مهم که حاِیز اهمیت است این است که در این مسیر عبارات تاکیدی کمک شایانی به پرورش ذهن و رشد باورهایتان می کنند. عباراتی همچون

من توانمند هستم .

من لایق عالی ترینها هستم.

من قدررتمند هستم .

باورهایتان سبز و مسیر رشدتان آباد و زیبا

بقلم #الهام_حاجی_لو

حس خوب زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *